ماموریت ما

در روشن پرتو ضحا ، دید ما ساده است: برای تبدیل شدن به یک فروشنده الکترونیک آنلاین برتر، با ارائه انتخاب بی نظیر از بهترین ابزارها، تجربه خرید بی نظیر، حمل سریع و خدمات استثنایی مشتری که بیش از انتظارات است.

برای ما، مشتری همیشه پادشاه است. تعهد کلی ما به مشتریان، ما را قادر می سازد تا با هر مشترکی همکاری کنیم. هنگامی که از ما خرید می کنید، هنگامی که سفارش شما را تحویل می دهید، فروش کامل نیست، هنگامی که شما کاملا رضایت دارید، کامل می شود.

انتخاب گسترده

روشن پرتو ضحا متخصص در لوازم الکترونیکی مصرفی، ابزار و مد است. کاتالوگ آنلاین ما به طور مداوم در حال گسترش است با آخرین و جالب ترین ابزار اضافه شده هر روز برای اطمینان از شما تعمیر فن آوری خود را.

حمل و نقل مستقیم به درب شما

گزینه های حمل و نقل مقرون به صرفه برای هر مشتری وجود دارد. حمل و نقل رایگان به شهرها ارائه می شود. فقط سبد خرید، دریافت و لذت بردن از سفارش خود را به سبک راحت تجربه کنید

بیشتر بدانید>

حفاظت از مشتری لذت بردن از ضمانت های جامع از جمله 45 روز بدون سئوال – درخواست تضمین بازگشت پول. اکثر آیتم ها نیز تحت تاثیر سیاست های تعمیر و تعویض یک ساله ما قرار دارند.

خدمات مشتری منحصر به فرد

ما رضایت شما را جدی می گیریم. ما خدمات حرفه ای اختصاص داده شده برای هر مشتری بدون توجه به اندازه سفارش ارائه می کنیم. مرکز پشتیبانی ما به سرعت به درخواست شما پاسخ می دهد، در حالی که Chat Class Live Chat و خدمات تلفن 24 ساعته شما هر زمان که به آن نیاز دارید پشتیبانی می کنند.

تاسیس : 1396

نوع کسب وکار : فروش و خدمات پس از فروش دیجیتال